SM10B-SURS-TF is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Adam Tech
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 3.234
Datasheet
Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.031" (0.80mm)