A10SUR10SUR32W102B
DigiKey Part Number
455-4065-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SUR10SUR32W102B
Description
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 4"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.333' (101.60mm, 4.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.333' (101.60mm, 4.00")