A10SUR10SUR32W51B
DigiKey Part Number
455-4019-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SUR10SUR32W51B
Description
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 2"
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")