A10SUR10SUR32W203B
DigiKey Part Number
455-4067-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SUR10SUR32W203B
Description
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 8"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
0.667' (203.20mm, 8.00")