A10SUR10SUR32W305B
DigiKey Part Number
455-4017-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10SUR10SUR32W305B
Description
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 12"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector
0.031" (0.80mm)
Series
Length
1.00' (304.80mm)