A10XSR10XSR36R102A
DigiKey Part Number
455-3920-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R102A
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 4"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.333' (101.60mm, 4.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.333' (101.60mm, 4.00")