A10XSR10XSR36R51A
DigiKey Part Number
455-3125-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R51A
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 2"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")