A10XSR10XSR36R51B
DigiKey Part Number
455-3928-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R51B
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 2"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")