A10XSR10XSR36R295A
DigiKey Part Number
455-3133-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R295A
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.968' (295.00mm, 11.61")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.968' (295.00mm, 11.61")