A10XSR10XSR36R203A
DigiKey Part Number
455-3923-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R203A
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 8"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.667' (203.20mm, 8.00")