A10XSR10XSR36R254A
DigiKey Part Number
455-3925-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R254A
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 10"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")