Image for A16XSR16XSR36R254B is not available
A16XSR16XSR36R254B
DigiKey Part Number
455-3932-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A16XSR16XSR36R254B
Description
JUMPER 16XSR-36S - 16XSR-36S 10"
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")