A16XSR16XSR36R102B
DigiKey Part Number
455-3930-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A16XSR16XSR36R102B
Description
JUMPER 16XSR-36S - 16XSR-36S 4"
Detailed Description
16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.333' (101.60mm, 4.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.333' (101.60mm, 4.00")