A10XSR10XSR36R254B
DigiKey Part Number
455-3926-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R254B
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 10"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")