A10XSR10XSR36R152B
DigiKey Part Number
455-3922-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A10XSR10XSR36R152B
Description
JUMPER 10XSR-36S - 10XSR-36S 6"
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")