IHLP2020CZER1R5M01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 1.802
Datasheet
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
Direct
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
1.5 µH Shielded Molded Inductor 7.2 A 20.7mOhm Max Nonstandard