ASPHSPH24K51
DigiKey Part Number
455-3081-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASPHSPH24K51
Description
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Length
2.00" (50.80mm)
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Alternate Length
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
In-Stock: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN