ASPHSPH24K254
DigiKey Part Number
455-3360-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASPHSPH24K254
Description
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 4.400
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
In-Stock: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN