ASPHSPH24K305
DigiKey Part Number
455-3083-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASPHSPH24K305
Description
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Length
12.0" (304.8mm)
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Alternate Length
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
In-Stock: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN