FH23-21S-0.3SHW(05) is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 5.671
Datasheet
Parametric Equivalent
Hirose Electric Co Ltd
In Stock: 0
Datasheet
21 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle