ECS-192-10-33B-CKM-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
ECS Inc.
In Stock: 1
Datasheet
Similar
ECS Inc.
In Stock: 1.183
Datasheet
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
19.2 MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead