ATX24POWEXT
DigiKey Part Number
5214-ATX24POWEXT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATX24POWEXT
Description
8IN 24 PIN ATX POWER EXT CABLE
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.667' (203.20mm, 8.00")
Category
Number of Rows
2
Manufacturer
StarTech.com
Length
0.667' (203.20mm, 8.00")