SMV2203-040LF
DigiKey Part Number
863-1745-2-ND - Tape & Reel (TR)
863-1745-1-ND - Cut Tape (CT)
863-1745-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SMV2203-040LF
Description
DIODE VARACTOR 22V SINGLE 0402
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Varactors Single 22 V Surface Mount 0402
Category
Q @ Vr, F
400 @ 4V, 50MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Peak Reverse (Max)
22 V