510DBA100M000CAG is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
CTS-Frequency Controls
100 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
510DBA100M000CAG
DigiKey Part Number
863-510DBA100M000CAG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510DBA100M000CAG
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
44mA
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Output
HCSL
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA