63SGV100M10X10.5 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 882
Datasheet
Upgrade
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 58.658
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 24.230
Parametric Equivalent
KEMET
Panasonic Industry
In Stock: 783
Panasonic Industry
Chemi-Con
Taiyo Yuden
Nichicon
100 µF 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C