A28500-031
DigiKey Part Number
2262-A28500-031-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A28500-031
Description
CONN D-TYPE PLUG 31POS VERT SLDR
Detailed Description
31 Position D-Type, Nano-D Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
A28500-031 Models
Current Rating (Amps)
1A