PZU12B2A,115 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
MFR Recommended
Similar
onsemi
Similar
onsemi
Panjit International Inc.
In Stock: 158
Diodes Incorporated
Zener Diode 12 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323