PZU12B1A,115 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 599
Datasheet
Zener Diode 12 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323