DLW32MH101XT2L
DigiKey Part Number
490-DLW32MH101XT2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32MH101XT2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32MH101XT2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW32MH101XT2L
Description
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Detailed Description
100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 3.12Ohm
EDA/CAD Models
DLW32MH101XT2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
3.12Ohm
Voltage Rating - DC
50V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Inductance @ Frequency
100 µH @ 100 kHz
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Current Rating (Max)
100mA