DLP2ADN670HL4L is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 6.079
Datasheet
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 1.63Ohm
DLP2AD
DLP2ADN670HL4L
DigiKey Part Number
490-5153-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLP2ADN670HL4L
Description
CMC 140MA 4LN 67 OHM SMD
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
DLP2ADN670HL4L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
1.63Ohm
Voltage Rating - DC
5V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Obsolete
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height (Max)
0.036" (0.92mm)
Impedance @ Frequency
67 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
140mA