BLM21BD272SH1L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 6.297
Datasheet
Parametric Equivalent
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
2.7 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 200mA 800mOhm