0502128000-12-R4-D
DigiKey Part Number
0502128000-12-R4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-12-R4-D
Description
12" PRE-CRIMP 1854 RD001 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
EDA/CAD Models
0502128000-12-R4-D Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)