ZFL-1000LNB+
DigiKey Part Number
3157-ZFL-1000LNB+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZFL-1000LNB+
Description
IC RF AMP CELLULAR 100KHZ-1GHZ
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Amplifier IC Cellular, UHF, VHF 100kHz ~ 1GHz
Category
RF Type
Cellular, UHF, VHF
Manufacturer
Mini-Circuits
Voltage - Supply
15V
Packaging
Bag
Current - Supply
60mA
Part Status
Active
Test Frequency
100kHz ~ 1GHz
Frequency
100kHz ~ 1GHz