TCJA106M025R0150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
In Stock: 3.569
Datasheet
KEMET
10 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 1206 (3216 Metric) 150mOhm @ 100kHz