CX3225SB32000D0FLJCC
DigiKey Part Number
478-CX3225SB32000D0FLJCCTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-CX3225SB32000D0FLJCCCT-ND - Cut Tape (CT)
478-CX3225SB32000D0FLJCCDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CX3225SB32000D0FLJCC
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32 MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
CX3225SB32000D0FLJCC Models
Category
Load Capacitance
8pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Frequency
32 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Frequency Stability
±15ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)