ASZESZE26K305
DigiKey Part Number
455-3255-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZESZE26K305
Description
JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 12"
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Length
12.0" (304.8mm)