AGHGH28K203
DigiKey Part Number
455-4361-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AGHGH28K203
Description
JUMPER SSHL-002T-P0.2 X2 8"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
8.00" (203.20mm)