AGHGH28K152
DigiKey Part Number
455-3073-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AGHGH28K152
Description
JUMPER SSHL-002T-P0.2 X2 6"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
6.00" (152.40mm)