A12SR12SR30K51A
DigiKey Part Number
455-3743-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SR12SR30K51A
Description
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 2"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")
Connector Type
Socket to Socket, Reversed
In-Stock: 0
Check Lead Time
Request Stock Notification
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 6"
In-Stock: 694
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 12"
In-Stock: 47
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 4"
In-Stock: 866
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 8"
In-Stock: 0
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 10"