A04ZRE04ZRE26W254B
DigiKey Part Number
455-3291-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A04ZRE04ZRE26W254B
Description
JUMPER ZRE 4POS 26AWG 10-INCH
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector
0.059" (1.50mm)
Series
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")