ASZHSZH28K305
DigiKey Part Number
455-3080-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZHSZH28K305
Description
JUMPER SZH-002T-P0.5 X2 12"
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Length
12.0" (304.8mm)