SM3ZS067U310AER1200
SM3ZS067U310AER1200
SM3ZS067U310AER1200
DigiKey Part Number
670-2689-2-ND - Tape & Reel (TR)
670-2689-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2689-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SM3ZS067U310AER1200
Description
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Detailed Description
67 Position Female Connector M.2 (NGFF) Mini Card Gold 0.020" (0.50mm)
EDA/CAD Models
SM3ZS067U310AER1200 Models
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C
Card Thickness
0.031" (0.79mm)
Pitch
0.020" (0.50mm)