82650-100B-02-D
DigiKey Part Number
5378-82650-100B-02-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
82650-100B-02-D
Description
CABLINE-CA HARNESS 30P 40AWG, 10
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.328' (100.00mm, 3.94")
Category
Pitch - Connector
0.016" (0.40mm)
Manufacturer
I-PEX
Length
0.328' (100.00mm, 3.94")