ZXTN25100DZTA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 1.266
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 783
Datasheet
Rohm Semiconductor
In Stock: 0
Bipolar (BJT) Transistor NPN 100 V 2.5 A 175MHz 2.4 W Surface Mount SOT-89-3