PLP5-2-375
DigiKey Part Number
492-1532-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLP5-2-375
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.375"
EDA/CAD Models
PLP5-2-375 Models
Packaging
Bulk
Lens Size
5mm