PLP5-2-350
DigiKey Part Number
492-1509-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLP5-2-350
Description
LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.350"
EDA/CAD Models
PLP5-2-350 Models
Packaging
Bag
Lens Size
5mm