175101-R2-M0.50
DigiKey Part Number
ARF2621-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R2-M0.50
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .141 19.69" (500.00mm)
Packaging
Bag
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Check Lead Time
Bag
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
In-Stock: 0
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
In-Stock: 6
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
In-Stock: 0
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"