175101-R2-10.00
DigiKey Part Number
ACX2111-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R2-10.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 10"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .141 10.000" (254.00mm)
Length
10.000" (254.00mm)
Cable Type
Hand Formable .141
Overall Impedance
50 Ohms
Alternate Length
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 3"
In-Stock: 0
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 4"
In-Stock: 6
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
In-Stock: 0
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 6"