MD15F3S6000/AA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for MD15F3S6000/AA is not available
MD15F3S6000/AA
DigiKey Part Number
4306-MD15F3S6000/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MD15F3S6000/AA
Description
MD15F3S6000/AA
Detailed Description
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C