Image for ATBDR35S1 is not available
ATBDR35S1
DigiKey Part Number
ATBDR35S1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATBDR35S1
Description
DIN RAIL 35MMX7MM SLOT 39" STL
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) Slotted Steel 39.370" (1000.00mm)
Category
Slotted/Unslotted
Slotted
Manufacturer
Amphenol PCD Shenzhen
Size
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Series
Length
39.370" (1000.00mm)